Budirem - tradycja i lata doświadczeń, nieprzerwanie od 1974r!
Osiedle GRABINA

Lata 1993/1998 osiedle GRABINA, 185 domów jednorodzinnych wraz z pełną infrastrukturą w tym ujęcie wody, oczyszczalnia ścieków, TV kablowa, łączność wewnętrzna. Budirem był twórcą koncepcji i we współpracy z wieloma firmami realizatorem całego zadania. W krótkim czasie osiedle stało się jednym z bardziej prestiżowych w Warszawie.

 
Galeria
 

Budowę osiedla realizowano etapami na obszarze łącznie 16 ha., umiejętnie łącząc zróżnicowane architektonicznie części w jedna całość, podkreśloną jednolitym, przestronnym systemem ulic, zieleńcami, estetycznymi ogrodzeniami działek, itp. Wszystkie budynki zrealizowane są w systemie tradycyjnym (100-450 m) o wysokim standardzie wykończenia. Poszczególne części osiedla przekazywane były użytkownikom kompleksowo, z podłączeniem do sieci telefonicznej, telewizji kablowej, drogami, stanowiąc komfort zamieszkania od razu w "zakończonym" osiedlu.

Zamieszkało tu wiele znanych osób z mediów, polityki, kultury i biznesu przez co osiedle zyskało szybko miano osiedla gwiazd. Znaczący procent budynków w osiedlu zakupiony został z rekomendacji użytkowników zadowolonych z jakości wykonania poszczególnych budynków, jak i osiedla jako całości. Z upływem lat, niezwykłej urody nabrały ogrody, pedantycznie pielęgnowane przez wszystkich mieszkańców.

Os. Grabina to magnes przyciągający kolejnych inwestorów. W ostatnich dwóch latach w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla, od jego północnej strony, zbudowano kilkanaście nowych domów - małe i duże, bliźniaki, rezydencje, parterowe bungalowy, hale sportowe i wspaniałe ogrody z basenami na posesjach mieszkańców, którzy powiększyli swoje działki. W Grabinie budowlany boom dalej trwa.

Nasza firma zbudowała też osiedle Winnica.

 


Copyright © 1974 - 2016 Przedsiębiorstwo Budowlano Inwestycyjne BUDIREM. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by E-LIME - strony internetowe.