Budirem - tradycja i lata doświadczeń, nieprzerwanie od 1974r!
Nasze realizacje

Poniżej prezentujemy ważniejsze z naszych realizacji.

 
Osiedle GRABINA

Osiedle GRABINA zbudowane na obszarze około 16 ha, liczy 185 domów jednorodzinnych wraz z pełną infrastrukturą w tym ujęciu wody, oczyszczalni ścieków, TV kablowa, łączność wewnętrzna. BUDIREM był twórcą koncepcji i we współpracy z wieloma firmami realizatorem całego zadania. W krótkim czasie osiedle stało się jednym z bardziej prestiżowych w Warszawie.

więcej
 
Osiedle WINNICA

Osiedle WINNICA to 311 mieszkań, wybudowanych na 6,5 ha wraz z pełną infrastrukturą. W skład zabudowy wchodzą budynki wielorodzinne i zabudowa jednorodzinna szeregowa. Osiedle wyróżnione pierwszą nagrodą w konkursie ARCHITEKTURY za najładniejsze domy w Warszawie.

więcej
 
Rekonstrukcja Collegium Nobilium

Rekonstrukcja zabytkowego Collegium Nobilium mieszczącego teatr Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie przy ul. Miodowej 22. Zachowując dawną architekturę należało wykonać obiekt odpowiadający wymogom współczesnego teatru.

Więcej…
 
Domy jednorodzinne

W całym okresie swego działania firma nie rezygnowała ze świadczeń mniejszych usług, takich jak budowa DOMÓW JEDNORODZINNYCH. W okresie ponad trzydziestoletniego działania firma zbudowała kilkaset domów, a zdobyte doświadczenie jest rękojmią wysokiej jakości usług.

Więcej…
 


Copyright © 1974 - 2016 Przedsiębiorstwo Budowlano Inwestycyjne BUDIREM. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by E-LIME - strony internetowe.